Menü Kapat

Avrupa Şampiyonasına Katılacak Ekipler Belli Oldu.

08.12.2018 tarihinde Marmara Yelken Kulübünde gerçekleşen, TYF Türkiye Pirat Birliği Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı’nda Pirat Birliği Başkanı Sn. Burçin Ahıskal beklenen haberi verdi.

2017 – 2018 Rank sıralamasında puan alan 32 tekne Bayramoğlu Yelken Kulübü’nde gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek. Liste ise şu şekilde;

S/N Yelken No Dümenci Ekip Kulüp
1 TUR 1967 Murat Suntay Barış Ünlü / Gökmen Eriş İstanbul Yelken Kulübü
2 TUR 1212 Haluk Suntay İrfan Gezici İstanbul Yelken Kulübü
3 TUR 4405 Burçin Ahıskal Alper Güneş / Özgür Üçer Marmara Yelken Kulübü
4 TUR 1905 Çağlan Kuruner Bedii Atasagun , Özgür Üçer Galatasaray Yelken Kulübü
5 TUR 4103 Burçin Kandemir  Barlas Atilla Marmara Yelken Kulübü 
6 TUR 2002 Can Gümüşdal Emre Ayan İstanbul Yelken Kulübü
7 TUR 777 Burak Cora İrfan Papila FB Doğuş Yelken Kulübü
8 TUR 300 Cenker Baturay Oben Sabuncuoğlu / Yiğit Ulutürk Bayramoğlu Yelken Kulübü
9 TUR 232 Barış Harmankaya Emenuel Alvez / Sami Uslu Marmara Yelken Kulübü
10 TUR 221 Alper Ekim Atakan Denizer / Alper Ekim İstanbul Yelken Kulübü
11 TUR 1616 Mustafa Öncü Nadir Akın Bursa Yelken Kulübü
12 TUR 212 Mehmet Metin Hekimoğlu Yetkin Türken Marmara Yelken Kulübü
13 TUR 400 Erencan Altun Atacan Aloğlu Kaytazdere Yelken Kulübü
14 TUR 7 Lütfü Ceylan Kerim Işıklar İzmit Yelken Kulüb
15 TUR 127 Menderes Tosun Elif Lermi Bekdemir Hereke Yelken Kulübü
16 TUR 533 İlayda Cansu Enes Aytar Kaytazdere Yelken Kulübü
17 TUR 401 Kerem Kılıç Ceren Çiçek Kaytazdere Yelken Kulübü
18 TUR 120 İlhan Buğra Sedid Ulutaş Bayramoğlu Yelken Kulübü
19 TUR 222 Mert Köse Enes Bingül Şişecam Yelken Kulübü
20 TUR 23 Şükrü Sanus Cem Ayanoğlu Marmara Yelken Külübü
21 TUR 151  Hakan Yılmaz Emre Yılmaz Derince Yelken Kulübü
22 TUR 303 Aylin Kılıçarslan Osman Kılıç Bayramoğlu Yelken Kulübü
23 TUR 156 Murat Yücel Erhan Civelek , Ferruh Yegani Kalamış Yelken Kulübü
24 TUR 222 Ömer Öztürk Ege Turan Şişecam Yelken Kulübü
25 TUR 678 Emre Tuksal Hakan Sim İstanbul Yelken Kulübü
26 TUR 1881 Erdinç Pulat Mehmet Sıtkı Çorbacı Hereke Yelken Kulübü
27  TUR 152 B.Gencer Emiroğlu Burak Haskan İstanbul Yelken Kulübü
28 TUR 500 Sertay Budak Emre Demirci Kaytazdere Yelken Kulübü
29 TUR 12 Rasim Zülfigaroğlu Ünsal Koldemir Gölcük Yelken Kulübü
30 TUR 171 Özhan Kılıç Alperen Arabacı Hereke Yelken Kulübü
31 TUR 967 Ekin Olcay Şahin  Mustafa Durna  Kalamış Yelken Kulübü
32 TUR 211 Ömer Öztürk Ege Turan Şişecam Yelken Kulübü