Menü Kapat

Avrupa Şampiyonası Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleşti.

2019 Avrupa Pirat Şampiyonası bilgilendirme toplantısı 17 Şubat 2019 tarihinde Marmara Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya 70’e yakın Pirat sporcusunun yanı sıra; Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Sn.Özlem Akdurak, Marmara Yelken Kulübü Başkanı Sn.Vedat Özan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pirat Birliği Başkanı Sn. Burçin Ahızkal ve Pirat Birliği Yönetim Kurulu katılım sağladı.

3 Saati aşkın bir süre devam eden toplantıda söz alan Pirat Birliği Başkanı Sn. Burçin Ahızkal Şampiyonanın en iyi ve en keyifli şekilde tamamlanması için yapılan hazırlıklardan söz etti. Pirat Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Haluk Suntay ise teknelerin ölçülmesi hakkında faydalı bilgiler paylaştı. Marmara Yelken Kulübü Başkanı Sn. Vedat Özan, Pirat sınıfına ve yelken sporuna verdikleri desteğin artaran devam edeceğini söyledi.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Sn. Özlem Akdurak Şampiyona’nın en iyi şekilde geçmesi için Federasyon olarak elllerinden gelen desteği sağlayacaklarını söyledi.

Avrupa Pirat Şampiyonası Bilgilendirme toplantısı Juri Başkanı Sn.Pınar Coşkuner Genç ve Şampiyona Baş Hakemi Sn. Orhan Tüker’in yaptığı bilgilendirmelerle son buldu.