Menü Kapat

TYF Pirat Komitesi Yıl Sonu Toplantısı 21 Aralık Cumartesi Günü Gerçekleştirildi.

Marmara Yelken Kulübü’nde 60’a yakın Piratçi ve Yöneticinin katıldığı Toplantı en yaşlı üye olarak İrfan Papila’nın Divan Başkanlığına seçilmesi ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından söz alan Pirat Birliği Başkanı Burçin Ahıskal 2019 yılının kısa bir değerlendirmesini yaparak başarılı geçen Avrupa Pirat Şampiyonası için Türkiye Yelken Federasyonu’na Darıca Belediyesine, Bayramoğlu Yelken Kulübü’ne ve tüm Piratçılara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Can Gümüşdal 2019 yılı bütçesinin sunumunu gerçekleştirdi.

Toplantı 2020 / 2021 TYF Pirat Birliği Komistesi’nin seçimi ile davem etti. Toplantıya katılan tüm Piratçıların oyu işe tekrardan Başkanlığa seçinel Burçin Ahıskal, Yönetim Kurulu Üyelerinin adına teşekkür konuşması yaparak 2020 Yılında yapılacak Avrupa Gençler Şampiyonasına katılarak piratçılara TYF’nin ve Pirat Birliğinin hertürlü desteği vereceğini belirtt.

2020 Pirat Ligi hakkında da bilgilendirmelerde bulunarak 2020 Türkiye Pirat Şampiyonasının İznik Gölünde yapılması için çalışmaların başladığını 2021 yılında İsviçrede yapılacak olan Avrupa Pirat Şampiyonasına 14 ekiple katılacaklarını belirtti.

Toplantı 2020 bütçesinin görüşülmesinden sonra dilek ve temennilerin görüşülmesi ile sona erdi.

2020-2021 Pirat Komitesi;

Burçin Ahiskal (Başkan)
Haluk Suntay (Başkan Yrd.)
Çağlan Kuruner (Başkan Yrd.)
Can Gümüşdal (Mali İşler)
Irfan gezici (Teknik Üye)
Kerem Kılıç ,bigi işlem
Lütfü Ceylan (İzmit Bölgesi Sorumlusu)
Oben Sabuncuoğlu (İzmit Bölge Sorumlusu)
Atacan Aloğlu (Yalova Bölge Sorumlusu)